Από νωρίς γέμισε το Γήπεδο του Πιερικού (Α’ ΔΑΚ), για την πολυαναμενόμενη συναυλία του Νίκου Οικονομόπουλου, με τις κερκίδες και την αρένα να γεμίζουν από θαυμαστές του ταλαντούχου καλλιτέχνη.
Ο γνωστός καλλιτέχνης ξεσήκωσε το κοινό με το μοναδικό του ταλέντο και ενθουσίασε τους παρευρισκόμενους με τις μουσικές του επιτυχίες.
Η βραδιά ήταν γεμάτη από χορό, διασκέδαση και αποθέωση για τον κορυφαίο καλλιτέχνη.
Την συναυλία διοργάνωσε ο Ι.Ν. Τιμίου Σταυρού Κατερίνης σε συνεργασία με την Π.Ε. Πιερίας. Ελπίζουμε τα έσοδα από την συναυλία να βοηθήσουν στην αποπεράτωση του εν λόγω Ιερού Ναού.