Η Οργανωτική Επιτροπή της αποστολής KATERINI TEAMS 2024 στην 18η Διεθνή Συνάντηση Νέων (UWG-United World Games),που διεξήχθη μεταξύ 20 και 23 Ιουνίου 2024 στο KLAGENFURT της Αυστρίας, οφείλει να ευχαριστήσει:
Τους χορηγούς:
- Ανέστη Παπαδόπουλο (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ),
- Μανώλη Μπαλαμπάνη (Venter),
- Μάρκο Κουλούμογλου (ΕΒΗΛ),
- Κωνσταντίνο Βαρνά (ΚΑΒΑ ΒΑΡΝΑ),
- Βασίλειο Αγιαννίτη
- Χαράλαμπο Οφίδη (Αντιδημαρχο Τ.Υ.) και ειδικά
- Ιώαννη Ντούμο, Δήμαρχο Κατερίνης και
- Νικόλαο Τσιαμπέρα, Αντιδήμαρχο Οικονομικών
για την αμέριστη οικονομική συμπαράσταση (αλλά και την φυσική τους παρουσία), δίνοντας την δυνατότητα στους νέους της Κατερίνης να συμμετέχουν σε αυτό το Παγκόσμιο αθλητικό γεγονός.
Τέλος οφείλουμε να ευχαριστήσουμε για ακόμη μια φορά τον Φιλέλληνα Δήμαρχο του Moosburg Herbert Gaggl για την πολυετή του βοήθεια και υποστήριξη στην αποστολή των ομάδων μας στην Αυστρία.
Με εκτίμηση,
Yπεύθυνος Οργανωτικής Επιτροπής
Παυλίδης Θεόδωρος
Μέλη
Βασιλειάδης Μιχάλης
Φωτιάδης Λευτέρης
Γιωτσας Αστεριος