Στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Κατερίνης πραγματοποιήθηκε σήμερα 26 Ιανουαρίου η βράβευση των Πανελληνιονικών Αθλητών και Αθλητριών του Στίβου που διακρίθηκαν με τις επιδόσεις τους το 2019.
Η εκδήλωση διοργανώθηκε από το ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας και τον Δήμο Κατερίνης.
Εμείς να δώσουμε τα συγχαρητήριά μας σε όλους του αθλητές και αθλήτριες που διακρίθηκαν και να τους ευχηθούμε ακόμα υψηλότερες διακρίσεις.
Και φυσικά όπως προστάζει το κλίμα των ημερών έγινε και η κοπή της πατροπαράδοτης πρωτοχρονιάτικης πίτας.
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΩΝ 2019
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ |
ΔΙΑΚΡΙΣΗ |
ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
1 |
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ |
ΜΗΚΟΣ |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΟ |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ |
2 |
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΑΚΟΝΤΙΟ |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΟ |
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
3 |
XINTΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ |
110 ΕΜΠ 60 ΕΜΠ |
2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ |
ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ |
4 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ |
200
400 |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 18ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Κ18 |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
5 |
ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΕΠΤΑΘΛΟ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
6 |
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ |
60 ΕΜΠ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ |
Γ ΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
7 |
ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ |
ΜΗΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΛ 1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
8 |
ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ |
200 400 ΕΜΠ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ Κ18 |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
9 |
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
10000 ΒΑΔΗΝ |
2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ ΕΦ. |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
10 |
ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ |
20000 ΒΑΔΗΝ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
11 |
ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΣΦΥΡΑ |
2ος ΠΑΝ/ΚΗΣ Κ 23 |
ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ |
12 |
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙ |
ΕΠΤΑΘΛΟ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
13 |
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
ΜΗΚΟΣ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
14 |
ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ |
ΣΦΥΡΑ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ |
15 |
ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ |
ΣΦΥΡΑ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 23 |
ΑΙΑΣ ΚΙΚΛΚΙΣ |
16 |
ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΑΚΟΝΤΙΟ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ Κ 20 |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ |
17 |
ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΞΕΣ |
800 400 – 800 |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 18 ΕΛΛΑΔΑ – ΚΥΠΡΟΣ |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ |
18 |
ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ |
ΔΙΣΚΟΣ ΣΦΥΡΑ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 |
ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ |
19 |
ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
100 |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Κ 20 |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
20 |
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
110 ΕΜΠ ΜΗΚΟΣ |
2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 18 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 18 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Κ 20 |
ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
21 |
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ |
10000 ΒΑΔΗΝ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ Κ 20 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ |
22 |
ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΣΦΥΡΑ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 |
ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ |
23 |
ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΔΕΚΑΘΛΟ |
3Ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 20 |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ |
24 |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΔΙΣΚΟΣ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ Κ 18 |
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ |
25 |
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
600 4 Χ 300 |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
26 |
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΗΚΟΣ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ |
27 |
ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ |
4 Χ 300 600 |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
28 |
ΠΑΥΛΙΔΗΣ EYAΓΓΕΛΟΣ |
ΔΙΣΚΟΣ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ |
29 |
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ |
ΥΨΟΣ |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚ Α |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ |
30 |
ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ |
ΣΦΥΡΑ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ |
31 |
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
600 |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ |
32 |
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΕΞΑΘΛΟ |
1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ |
33 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
4 Χ 300 |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚ Α |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
34 |
ΑΙΟΛΙΟΥ ΚΛΕΙΩ |
4 Χ 300 |
1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚ Α |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
35 |
ΖΗΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
80 ΥΨΟΣ |
2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ |
36 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
80 ΕΜΠ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
37 |
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ |
1000 |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
38 |
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
300 ΕΜΠ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
39 |
ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ |
ΥΨΟΣ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚ Α |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
40 |
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ |
3000 ΒΑΔΗΝ |
2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚ Α |
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
41 |
ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΣΦΑΙΡΑ |
2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ Κ 16 |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
42 |
ΤΖΗΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
3000 ΒΑΔΗΝ |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄ |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ |
43 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΣΦΑΙΡΑ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ |
44 |
ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ |
150 |
3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄ |
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ |
45 |
ΤΣΙΑΛΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
600 |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ |
46 |
ΠΑΤΖΑΡΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΑΚΟΝΤΙΟ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ |
47 |
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
80 |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ |
48 |
ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
3000 |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |
49 |
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΕΞΑΘΛΟ |
3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠ Α |
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ |